VYSTAVOVATELIA


HRAMELOT


Stánok Košických vývojárov počítačových hier + predaj Hramelot tričiek a merchandise-u + kreslíme Vám obrázky na prianie 🙂 😉

SCI-FI, FANTASY A HOROROVÉ KNIHY, KOMIKSY, SERIÁLY A FILMY VÁM PRÍDE PREDÁVAŤ KNÍHKUPECTVO ARTFORUM KOŠICE 


ARTIST ALLEY 


 ANA PAUL (ARTIST ALLEY) DEVIANTART 


Kresby, maľby, omaľovánky, maľované šperkovnice, príležitostne i tričká, steny a iné predmety…

 SLOVÍČKO (ARTIST ALLEY) 


Slovíčko ponúka LiterArt, dizajnové kúsky pre knihy a kníhmilcov. Produkty ktoré spájajú literatúru a dizajn. Literárne potreby pre život s knihou.

 SPELLBOOK – RUČNÁ VÝROBA KNÍH (ARTIST ALLEY) 


Spellbook – Ručná výroba kníh

 P-GAMES.EU


Sme malá rodinná firma, ktorá sa snaží poskytovať cenovo dostupné ceny pre boxy a single karty nielen pre hráčov na Slovensku, ale aj pre hráčov po celej Európe.
Našim prvoradým cieľom je Magic the Gathering a Yu-Gi-Oh, ale snažíme sa rozšíriť aj na ďalšie kartové hry, ako napríklad Cardfight! Vanguard.
Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás, aj ak existujú produkty TCG, o ktoré by ste mali záujem a nemôžete ich nájsť na našej stránke, neváhajte nás kontaktovať a budeme sa snažiť, aby sme vám pomohli.

TURNAJE A HERŇU SPOLOČENSKÝCH HIER ZABEZPEČÍ TOYPORT.SK 


INFO STÁNOK POP KULTÚRA FEST VÁM ZABEZPEČÍ PREDAJ TOMBOLOVÝCH LÍSTKOV 
1 TOMBOLOVÝ LÍSTOK ZA 1 € 


STÁNOK GAMEFRUIT.SK ZABEZPEČÍ ZÁBAVU V  PODOBE VIRTUÁLNEJ REALITY PLAYSTATION VR 


V tomto stánku sa okrem zábavy v podobe virtuálnej reality Playstation VR bude zadarmo rozdávať aj 100 kusov výtlačkov promo komiksu k chystanému Českému komiksu Táňa Ruskov, ktorý podporujeme!
O komikse:
Tento komiks je od Českého autora Marianusa Summusa. Jeho Predobrazom bola jeho múza, ktorú stretol v divokých Zlínskych divnobaroch a istá Veronika M., ktorá ho na toľko inšpirovala, že sa rozhodol a na základe nej urobiť postavu Táňy Ruskov a začal vytvárať prototipy komiksov, príbehov s Táňou. Príbeh je o zvláštnej agentke Gagebe, ktorá na základe svojich alkoholických eskapád má isté zvláštne schopnosti a musí zachrániť Rusko z pazúrov strašného Rasputina. Je to vlastne ručne vyrobený komiks, takzvaný full painting komiks, ktorý vzniká tak, že autor si naskicuje jednotlivé scény na malé papieriky, kde to vlastne dozrieva, potom to ceruzkou kreslí na A4 a maľuje akrylovými farbami na A3. Následne sa to upraví ešte v počítači, kde sa dodá hlavne font, ktorý bol tiež ručne vyrobený a potom to ide do tlače.


REŠTAURÁCIA BELLY BUTTON S HERŇOU SPOLOČENSKÝCH HIER 


Predaj kariet Magic The Gathering na našom festivale ponúkne stánok Belly Button.
O BELLY BUTTON:
U nás si užijete čas strávený s rodinou či priateľmi ako nikde inde. Po vynikajúcom jedle sa môžte zahrať najlepšie spoločenské stolové hry sveta.